Моя сімʼя

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя сімʼя » Тестовый форум » Натяжна стеля


Натяжна стеля

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Які різновиди натяжних стель існують і який з них краще підходить для сучасного мінімалістичного дизайну?

0

2

Якщо потрібна натяжна стеля https://www.briton.com.ua/ раджу цю компанію.  Вони завжди готові надати вам професійну консультацію і допомогти вибрати найкраще рішення для вашого інтер'єру. Працюють з різними стилями та матеріалами, що дозволяє  задовольнити різноманітні потреби і бажання  клієнтів. Ми собі замовляли тут встановлення та задоволені.

0

3

у своїй квартирі теж плануємо мінімалістичний дизайн – це зараз модно і мені здається практично. Дизайнер порадив звернути увагу на двері прихованого монтажу. На картинках в інтернеті все було красиво намальовано, але хотілося побачити живою, доторкнутися до рук. Поруч з нами, на Татарці, якраз є салон магазин Ладні двері, виявилося у хлопців велика виставка таких дверей, а ще багато дверей у популярних зараз білих та сірих тонах. Білі фарбовані двері є в стилі Provance та Avangard. Нам сподобалися останні, особливо зі вставками алюмінію та скла.

0

4

Ого, похоже нашел, то что искал

0

5

wow

0


Вы здесь » Моя сімʼя » Тестовый форум » Натяжна стеля